Telefonát,
který změnil
naše uvažování

Občas i naprosto nečekaná událost v životě dá vzniknou novým skvělým projektům na pomoc ostatním!

Viděl jsem příběhy lidí, ze kterých mrazilo.
Místo litování jsem se rozhodl najít efektivní řešení pro jejich pomoc.

Aleš Jílek, zakladatel projektu Bydlet srdcem

Čerpáme z mnoha životních příběhů

Dodnes si pamatuji ten telefonát, který mě velmi zasáhl a na dlouhou dobu donutil přemýšlet. Na druhém konci telefonu byla paní Alena, starší dáma z malého městečka a naše dlouholetá rodinná známá, jejíž hlas byl plný zoufalství a strachu. Její manžel nedávno zemřel a ona se snažila vyrovnat s narůstajícími dluhy a hrozbou ztráty domova, který byl v její rodině po generace. Přes veškeré úsilí se jí to stále nedařilo a začíná se dostávat do opravdu velkých problémů.

Paní Alena nebyla sama. Setkal jsem se s několika podobnými příběhy – rodinami, které kvůli nečekaným životním událostem a byť malým, ale narůstajícím dluhům, čelily ztrátě svých domovů. Byly to příběhy lidí jako jsem já. Byly to příběhy, které vyvolávaly otázky o systému, který nebyl dostatečně vybaven, aby jim pomohl.

Tato setkání s lidmi, kteří čelili takovým těžkostem, ve mně vyvolala otázku: „Proč není dostupnější řešení, které by lidem umožnilo zůstat ve svých domech a zároveň se vyhnout tíživým finančním dluhům?“

Jedinečná služba je na světě

A tak se zrodil projekt Bydlet srdcem. Rozhodl jsem se vytvořit platformu, která by nabídla lidem jako paní Alena nejen finanční pomoc, ale také klid a bezpečí. Místo toho, aby byli lidé nuceni opustit své domovy, nabízím jim nabízí možnost zůstat, kde jsou, a začít novou životní kapitolu bez finanční tíže a stresu.

Věříme, že si každý zaslouží šanci na šťastnou budoucnost ve svém domově. Naším posláním je poskytnout vám klíč k finanční svobodě, aniž byste museli ztratit místo, které nazýváte vlastním domovem.

Ozvěte se nám

Dostali jste se do složité situace nebo víte o někom, kdo se v ní právě nachází. Přiznat to a požádat o pomoc není slabost, ale nezbytnost pro úspěšný začátek nové kapitoly.